Przejdź do treści

O nas

Producent papierów higienicznych

Firma Grasant jest właścicielem marek:
KAREN Premium, KAREN, KAREN Home, CLIRO Premium, CLIRO. Marki rozpoznawalne i doceniane przez wielu klientów w Polsce i zagranicą.

Historia

Nasz firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku i zajmuje się przetwórstwem papierów higienicznych AFH takich jak: papiery toaletowe, ręczniki w rolach mini i maxi, czyściwa przemysłowe, podkłady higieniczne, ręczniki składane „ZZ". Produkcja odbywa się na bazie papierów celulozowych oraz makulaturowych w kolorze białym, szarym, zielonym, jedno i dwu warstwowych o różnych gramaturach.

Nasze marki

Od 2010 roku nasze produkty oferowane są w pięciu markach. 

Pod marką KAREN Premium, Karen, Karen Home oferujemy produkty celulozowe, pod marka CLIRO Premium, CLIRO produkty makulaturowe.

Park maszynowy i maszyny

Dysponujemy wieloma nowoczesnymi liniami produkcyjnymi, które nieustannie są ulepszane i modernizowane, dzięki temu mamy możliwości ciągłego zwiększania naszych możliwości produkcyjny.

Duże powierzchnie magazynowe umożliwiają nam magazynowanie całego wachlarza naszych produktów.

Nowoczesny system informatyczny pozwala nam na precyzyjne planowanie produkcji oraz zarządzanie logistyką magazynową co wpływa na szybką i sprawną obsługę naszych klientów.

Skąd jesteśmy

Miasto Krapkowice, gdzie jest siedziba firmy ma wieloletnie i głębokie tradycje związane z papiernictwem.

Miedzy innymi dzięki temu zdobyte nasze doświadczenie w branży papierniczej pozwala nam na mocną i stabilną pozycje na rynku. Stabilność finansowa, zapewniony stały i pewny dostęp do surowców oraz wykwalifikowana załoga czyni z nas pewnego partnera we współpracy handlowej.

Nasze certyfikaty i wyróżnienia